Joanna Kostrzewa z Zespołu Szkół w Stawiszynie

Jestem nauczycielem dyplomowanym języka polskiego i języka angielskiego w Zespole Szkół w Stawiszynie, trenerką i mentorką kursów internetowych w Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. W codziennej pracy z uczniami stosuję ocenianie kształtujące, TIK, pracę metodą projektu, dramę. Chcę się stale rozwijać, toteż nieustannie szukam sposobów, które sprawią, że podczas moich lekcji uczniowie  będą zmotywowani do nauki. Jestem zafascynowana możliwościami mózgu człowieka, stąd też moje zainteresowanie neurodydaktyką. Staram się przekazywać wiedzę w ciekawy sposób i motywować uczniów do samodzielnych poszukiwań. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, tworzę materiały edukacyjne i chętnie dzielę się swoim doświadczeniem z innymi nauczycielami.