Trenerzy

Anna Jurewicz

Anna Jurewicz

Jestem polonistką, trenerem sportowym, edukatorem, coachem, certyfikowanym Mistrzem Praktyk NLP, absolwentką licznych studiów podyplomowych (doradztwo zawodowe i coaching kariery, coaching, pomoc psychologiczno-pedagogiczna, zarządzanie). Posiadam doświadczenie pracy w sporcie wyczynowym, jako nauczyciel, redaktor naczelna czasopisma „45 Minut”, dyrektor placówki doskonalenia nauczycieli, autorka publikacji z zakresu oświaty. Obecnie związana jestem z Grupą Trenerów POWER.
Jako trener działam przede wszystkim w obszarze oświaty i edukacji, ponieważ uważam, że szkoła to bardzo ważne miejsce, które ma wpływa na to, jak postrzegamy siebie i radzimy sobie w życiu. Chciałabym, aby każde dziecko doświadczało edukacji najlepszej z możliwych.
Prywatnie: praktykuję jogę, regeneruję siły na wsi, ładuję akumulatory dzięki kontaktom z innymi ludźmi. Fascynuje mnie wpływ języka na nasze myślenie i działanie.

Jarosław Kordziński

Jarosław Kordziński

Jestem trenerem, coachem, tutorem i mediatorem oraz autorem licznych artykułów i książek związanych z edukacją i psychologią pozytywną. Moje kluczowe hasło związane z edukacją to Szkoła Dialogu. W praktycznym stosowaniu kompetencji komunikacyjnych  spostrzegam jedno z kluczowych rozwiązań umożliwiających radosny i dynamiczny rozkwit szkoły i podstawę zaangażowania w pracę nad własnym rozwojem uczniów i nauczycieli.

© 2015 Sofarider Inc. All rights reserved. WordPress theme by Dameer DJ.