Luiza Kalinowska-Skutnik z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Cogito w Płocku

Jestem dyrektorem w Niepublicznej Szkole Podstawowej Cogito w Płocku, ponadto pedagogiem, wykładowcą, plastykiem, arteterapeutą.
Mam to ogromne szczęście, że wykonuję pracę, którą kocham, a najbardziej cenię w niej to, że mam realny wpływ na zmianę szkoły. Zmiana, to dla mnie symbol czegoś pozytywnego, jestem otwarta na nowe, bo uważam, że to konieczność w dzisiejszym świecie i do tego przekonuję całą społeczność SP Cogito.Tworzenie to moja pasja począwszy od zawodowych projektów a skończywszy na prywatnych zamiłowaniach artystycznych. Budząca się szkoła to inicjatywa, którą wspieram całym sercem, ponieważ wierzę, że to dobry kierunek dla polskiej szkoły. Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka sztuki i urządzania wnętrz.