Spotkanie Budzących się Szkół

19 marca 2018 to 19 marca 2018 11:00 - 16:00

Spotkanie szkół w drodze
Jeśli chcecie zmienić swoją szkołę i wejść na drogę zmian, to najpierw trzeba zrobić pierwszy krok, ten najtrudniejszy! Nieważne, czy będzie duży, czy mały, ważne, by znaleźć w sobie odwagę, uwierzyć, że nasza szkoła to naprawdę NASZA szkoła i może funkcjonować według NASZYCH najlepszych wyobrażeń o tym, czego potrzebują NASI uczniowie.

Zapraszamy 19 marca na kolejne spotkanie Budzących Się Szkół do Łodzi.
Zapraszamy zarówno nauczycieli ze szkół, które już należą do ruchu BSS, jak również osoby, które są zainteresowane tym, co robimy i chcą się do nas ewentualnie przyłączyć. Byłoby nam bardzo miło, gdyby z każdej szkoły przyjechały kilkuosobowe zespoły (do 5 osób).
W czasie spotkania nauczyciele ze SP nr 81 w Łodzi pokażą drogę, jaką przeszli w ciągu ostatnich kilku lat i opowiedzą o ich doświadczeniach. Czy było łatwo? Co sprawiło najwięcej trudności? Jakie są efekty wprowadzonych zmian? Kogo najtrudniej było do nich przekonać?
Druga część spotkania poświęcona będzie wymianie doświadczeń. Nauczyciele z każdej ze szkół opowiedzą o swojej drodze ku szkole przyjaznej uczniom i podzielą się zarówno tym, co już się udało osiągnąć, jak również swoimi planami na przyszłość. Ale warto podzielić się również tym, czego nie udało się zrealizować i z czego trzeba się było wycofać. Celem tej części jest wzajemne inspirowanie się i dodawanie sobie odwagi, bo zmiana wymaga zarówno nowych pomysłów i inspiracji, jak również odwagi do ich realizowania.

Gdzie: SP nr 81 w Łodzi, ul. Emilii Plater 28/32
Kiedy: 19.03.2018, godz. 11 – 16.00
Opłata: 25 zł. od osoby za obiad, kawę, herbatę i ciastka (Niestety nie mamy funduszy, żeby opłacić poczęstunek.)
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@nobelledu.stronazen.pl
Dane do przelewu: Prosimy o podanie nazwy szkoły, miejscowości i liczby osób

Dane do faktury:

Fundacja Ludzi Otwartej Wyobraźni FLOW