Coś dla klasy 6.

W Szkole Podstawowej w Trzebczyku w roku szkolnym 2017/2018 w klasie 6. wprowadziłem innowację – 10 minut uczenia się w pozycji stojącej na każdej lekcji języka angielskiego. Według badań Uniwersytetu w Teksasie nauka w pozycji stojącej lepiej stymuluje pracę mózgu, wspomaga koncentrację i zapamiętywanie oraz pomaga w profilaktyce zapobiegania otyłości wśród młodzieży.
standing
Dzięki uprzejmości firmy STANDIDESK przedstawiam biurko do pracy na stojąco. Firma specjalizuje się w ergonomii pracy w biurach, aczkolwiek moje konsultacje z firmą mają w chwili obecnej na celu zaprojektowanie prototypu ekonomicznego biurka do pracy w klasie. Więcej na http://standidesk.pl/.
standidesk
Własnoręcznie zrobiona gra memory z czasownikami regularnymi i nieregularnymi idealnie nadaje się do pracy na stojąco przy wysokim stoliku, biurku lub konsoli. Opinia uczniów na temat innowacji jest jak najbardziej pozytywna, co również przekłada się na osiąganie lepszych wyników w nauce.
_20180130_185453