„Większość ludzi kojarzy uczenie się ze szkołą, wkuwaniem, ryciem, potem i łzami, złymi ocenami, wyczerpującymi klasówkami. Nie okłamujmy się: uczenie się nie ma dobrej... Read More
Pod ostatnim moim postem „Czy nauka może być przyjemna?”, komentarz napisał pan Ksawery Stojda. Podał też link do strony, na której można znaleźć przykłady... Read More